adkash.jpg
adkash3.png

Co je Adkash?

Adkash je inovativní reklamní systém, který na trhu nemá obdoby. Je patentován společností WGN ( World Global Network), která se zabývá mnoha odvětvími zahrnující telekomunikaci, výrobu hardwaru (smartphony, tablety) nebo třeba stavění solárních elektráren.

Zde je krátké video, které by vám mohlo pomoci pochopit, jak celý systém funguje:
Pojďme si teď shrnout, o co tedy doopravdy jde. Adkash je mobilní aplikace, která vytvoří z vašeho telefonu reklamní plochu. Pokud obdržíte sms nebo vám někdo zavolá, zobrazí se vám reklama na displeji, kterou stačí pouze odkliknout a už se vám na účet připíše částka v rozmezí mezi 0,01 - 0,05 $. Denně jste omezeni limitem 30 sms a 30 hovorů. Pokud dosáhnete částky 20 $, můžete si peníze poslat na svůj účet převodem nebo si nechat vytvořit kreditní kartu, kterou vám posléze společnost zašle. Telefon nemusí být stále připojený k internetu, stačí jednou do týdne, aby si aplikace stáhla potřebná data.

Tato aplikace se zatím nachází v betaverzi, a proto je přístupná pouze členům WGN. K registraci do WGN potřebujete někoho, kdo vás pozve a to jsem právě já.
Neví se, jestli se aplikace do budoucna zpřístupní i pro uživatele, kteří nejsou členy, ale ještě dlouhou dobu to bude přístupné pouze a jenom pro členy.
Teď přichází jedna smutnější zpráva: Za registraci se platí registrační poplatek ve výši 139 $. Pokud si ale uděláme pár výpočtů, tak zjistíme, že se nám tato investice velmi brzy vrátí zpět. Denně se vám zobrazí 60 reklam, každá za průměrně 0,025 $. Za měsíc tedy vyděláme 60 * 0,025 * 30 = 45 $, takže za necelé 3 měsíce budete mít vaší investici zpět a pak už bude vydělávat pouze do plusu. Informace pro registraci nového člena jsou zde: 
http://adkash.717.cz/rubriky/jak-registrovat-noveho-clena

Peníze si ale můžete vydělat daleko rychleji. Pokud řeknete vašim přátelům, ti se zaregistrují přes vás a budou aktivně využívat aplikaci Adkash, dostanete za ně každý týden 1 $. Uděláme si krátký výpočet: Pokud seženete třeba jen 10 přátel, kteří kvůli vám začnou používat adkash, tak za měsíc z nich máte 4 * 10 = 40 $, když připočteme 45 $ (váš výdělek z adkash), tak máme měsíční pasivní příjem 85 $, takže se vás investice vrátí za cca 1,5 měsíce! Není to skvělé?

Pokud jste skeptičtí a myslíte si, že jde pouze o ždímání peněz z kapes prostých lidí, kteří zaplatí poplatek 139$ a ty peníze už nikdy neuvidí, tak jste na omylu. Opravdu se nejedná o žádný podvod ani pyramidu, ale o promyšlený marketingový systém, který nemá ve světě obdoby. Navíc být členem WGN přestavuje i spoustu jiných výhod, které, pokud o ně budete mít zájem, můžete s radostí využívat.

Stojíme na začátku něčeho velkého a je jen na vás, jestli se do toho pustíte nebo ne.

 
Pokud se vám tento systém zalíbil, klikněte na záložku REGISTRACE
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one