adkash.jpg
adkash3.png

Časté dotazy

Co je AdKash?
AdKash je inovativní mobilní reklamní platforma vytvořená společností World Global Network. Adkash používá pokrokovou technologii a metodu distribuce mobilní reklamy. Ve skutečnosti je AdKash první a jediná aplikace, která využívá display při přijetí hovoru nebo SMS k zobrazení reklam ve formě obrázku nebo videa. Avšak tento obchodní model sdílí příjem z reklamy s těmi, kteří na ní chtějí vydělávat, tedy s vámi.
 
Proč je AdKash lepší než další reklamní systémy?
AdKash používá revoluční distribuční systém reklamy na obrazovky při přijetí hovoru nebo SMS. Takto se využívá pozornost uživatele, který přijímá hovor nebo SMS a zaměří svou pozornost na obrazovku, aby se podíval na jméno nebo číslo volajícího. V tomto okamžiku se zobrazí reklama. Navíc se reklama zobrazí znovu, pokud je přerušena uživatelem nebo na konci hovoru.
Rozdíl oproti ostatním spočívá v tom, že AdKash se zaměřuje na 100% uživatelů chytrých telefonů. Všichni uživatelé totiž přijímají hovory nebo SMS a MMS. Ostatní reklamní systémy, například bannery ve videohrách a aplikacích, reklamy na webových stránkách nebo reklamy v SMS, využívají pouze malou část uživatelů, protože jsou použitelné pouze za určitých okolností. Např. pouze 18% lidí hraje videohry, 25% využívá aplikace, 30% web atd.
 
Jak tento systém sdílí příjem s uživateli?
Kdykoliv obdržíte hovor, SMS nebo MMS, je vám nabídnuta reklama (jako obrázek nebo video). Po přijetí hovoru nebo SMS je vám přičtena na virtuální účet částka mezi 0.01 a 0.05 USD. Uživatel neplatí nic, ale různé reklamy mohou mít různou hodnotu.
 
Proč mají reklamy různou hodnotu?
Záleží na tom, jakou cenu platí zadavatel a na typu reklamy. Některé reklamy jsou statické. Některé mohou být ve formě videa, a další na konci hovoru nabídnou uživateli odkaz na webovou stránku nebo číslo obchodníka. Za tyto typy je příjem pochopitelně vyšší.
 
Proč se stav mého účtu nezvýšil po zobrazení reklamy?
Aby AdKash zabránil podvodům a zajistil efektivní služby zadavatelům, kteří platí za skutečné a kvalitní reklamy, nepovažuje se za zobrazení, pokud na hovor není žádná reakce nebo pokud SMS není otevřena. Další systém, zajišťující kvalitu reklamy, hodnotí pomocí složitých algoritmů četnost přijetí hovorů a počet hovorů za den. Statistika je navíc schopna rozpoznat neobvyklé chování, například četnost hovorů, aby bylo zabráněno podvodům. Pokusy zvýšit příjem podvodem jsou díky tomu zbytečné. Systém také může detekovat podvodné chování při výběru získaných peněz.
 
Jak mohu vybrat peníze nasbírané na AdKash účtu?
Po překročení 20$ můžete požádat o platební kartu, kterou vám Adkash zašle za malý poplatek a s ní můžete vybírat peníze z více než 2 milionů bankomatů. Další možností je převod na bankovní účet.
 
Musí být smartphone připojený k internetu neustále, abych mohl používat AdKash?
Ne, pouze během instalace a poté alespoň jednou za 7 dní. Pokud se aplikace během 7 dní nemohla připojit k internetu, přestane být aktivní, protože nemohla aktualizovat data o proklicích a nové reklamy. Aplikace přestane zobrazovat reklamy. Stačí smartphone znovu připojit k internetu a aplikace bude fungovat dalších 7 dní.
 
 
Proč je aplikace tak často aktualizována?
Jak již bylo řečeno, Adkash je nový, revoluční a stále je ve vývoji. Aktualizace jsou velmi časté kvůli opravám chyb a přidání nových funkcí. Proto doporučujeme, abyste vždy měli nainstalovanou nejnovější verzi a nastavili si Google Play na automatické aktualizace.
 
Můj účet je najednou prázdný, proč?
Výše výdělku je uložena v aplikaci ve vašem mobilu, takže je důležité aplikaci neodinstalovat, neresetovat smartphone ani nemazat data. Dalším důvodem může být vyžádaný převod.
 
Proč je AdKash k dispozici pouze pro Android a ne pro IPhone?
Apple zavádí jistá omezení pro aplikace na iOS a AdKash tam nemůže správně fungovat.
 
Bude v budoucnu možné mít AdKash na IPhone?
To nezáleží na AdKash, ale na omezení které Apple nastavil. Pokud se změní, verze pro IPhone by také přišla.
 
Proč je AdKash betaverze a dostupný pouze pro World Global distribution Network?
AdKash, jak již víte, je revoluční na poli mobilní reklamy. Zatím je stále třeba čas na jeho vývoj. Navíc počet instalovaných aplikací roste exponenciálně a v současné době by nebylo možné zobrazovat dostatečný počet reklam na milionech zařízení. Proto je vhodnější spustit tento projekt v malé skupině vybraných lidí, kteří se projektu účastní od začátku. Takoví lidé mají výhodu sdíleného zisku z prokliků. Adkash bude fungovat na omezeném počtu smartphonů. (zhruba 150 000)
 
Jak dlouho bude beta testování trvat?
Dokud nebude platforma dokončená a dostatek zadavatelů na zvládnutí miliónů aplikací. Nicméně 150 000 šťastlivců, kteří používají AdKash nebudou mít žádné omezení a budou využívat výhody této technologie. Exkluzivita v používání AdKash také funguje jako dobrý propagační nástroj.
 
Není jasné jak vzniká zisk v síti aplikací instalovaných distributory.
Distributoři budou mít výhodu, protože získají dolar týdně za každou aplikaci instalovanou v jejich teamu. Podmínky k zisku toho dolaru jsou, že aplikace je aktivní nebo se alespoň jednou za 7 dní synchronizuje.
 
Je možné, že nápad zkopírují jiné společnosti na poli mobilní reklamy?
Adkash čeká na udělení patentu, takže duševní vlastnictví by mělo být chráněno před napodobováním a kopírováním.
 
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one